Akuarium

Çmimi: 350 €
Akuarium

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:58
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Akuarium i prodhimit italian me permasa 30x50x90 . perfshin 6 peshkaqen dhe 4 peshk gold. pompe pastrimi,gure zbukurim dhe aksesore te tjere. akuariumi eshte ne gjendje pune dhe pothuajse i ri.


Shpallje te ngjashme