Xbox 360 slim OKAZIONN

Çmimi: 15.000 Lek
Xbox 360 slim OKAZIONN

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:16
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet xbox 360 slim i blere ne Gjermani shume pak i perdorur ne Shqiperi. Shoqerohet me te gjitha fishat perkatese, pa cip me 2 doreza dhe 9 lojra origjinale.
Lost Planet 2
Skyrim
Resident Evil
Call of Duty Black Ops
Halo 3
Pes 2013
Fifa street
Fifa 17
Naruto


Shpallje te ngjashme