Abaditor

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
31 mars 22:00
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Abaditor me 5 tava Tecnodom