okazion!Shitet makineri indust. ELEKTROSHKENDIJE

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
9 mars 16:12
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Super okazion,
Shitet makineri industriale ne gjendje shume te mire pune,
ELEKTROSHKENDIE ( EDM) : CHIMER 50N
BANGO : 1 BANGO
KORDINATA PUNIMI : Z X Y
APARAT CENTRIMI ELEKTRODEMILIMETRIK

CMIMI = 13 200 EURO

TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR E CEL:068 20 56 356