Pjese per biciklete

Çmimi: 25 €
Pjese per biciklete

Detajet

Postuar
24 tetor 23:44
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet timon alumini bashke me qafen frenat edhe marshet shimano . Gjendje te mire total 25 euro


Shpallje te ngjashme