Asus Gtx 760 DirectCU

Çmimi: 100 €
Asus Gtx 760 DirectCU

Detajet

Postuar
11 maj 22:26
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shes karte grafike ne gjendje shume te mir pune dhe estetike! Asus Gtx 760 DirectCU 2gb GDDR5 ! Perfect per Fortnite dhe Apex! Per me shume info kontaktoni ne whatsapp ose viber!