Printer HP ME NGJYRA A3 dhe A4

Çmimi: 20.000 Lek
Printer HP ME NGJYRA A3 dhe A4

Detajet

Postuar
3 dhjetor 17:36
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet Printer HP ME NGJYRA A3 dhe A4. Cilesi maksimale printimi dhe kursen bojen. Marka HP origjinale. Gjendja thuajse i ri,1muaj i perdorur.


Shpallje te ngjashme