Procesor dhe ftohes procesori

Çmimi: 10 €
Procesor dhe ftohes procesori

Detajet

Postuar
10 janar 22:16
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet procesor intel E2160 dual-core 1.80GHZ
Shitet ftohes per procesorin
Shiten vetem ose te dyja bashke
Te dyja bashke 10 €
Cmimi i diskutueshem


Shpallje te ngjashme