Biciklete per vrapim !

Çmimi: 135 €
Biciklete per vrapim !

Detajet

Postuar
1 prill 22:59
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Viti i prodhimit
Viti

Përshkrimi

Ne gjendje super te mire, punon me te gjitha parametrat qe i posedon si matesi i kohes dhe i pulsit, ndrrusi i shpejtesis.


Shpallje te ngjashme