Klinë

Autopjese dhe paisje në shitje në Klinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner
  Autopjese dhe paisje

  shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner

  shes ndrrusin e shpejtesive ( menjaqin ) per pezho partner,eshte ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem

  Klinë 2 prill 12:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gomat e veres 225/45/17 kan ardh nga zvicrra
  Autopjese dhe paisje

  Gomat e veres 225/45/17 kan ardh nga zvicrra

  shes gomat e veres 225/45/17 janë te ardhura nga zvicrra,janë ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem me

  Klinë 2 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma te dimrit 16 te ardhura nga ch
  Autopjese dhe paisje

  Goma te dimrit 16 te ardhura nga ch

  Shes goma te ardhura nga zvicrra,janë 205/55/16 m+s, janë ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem me mar

  Klinë 2 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes fellnet 15 per t4 me goma te veres me C
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 15 per t4 me goma te veres me C

  Shes fellnet 15 per t4 me goma te veres me C jane ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem me marrveshje,

  Klinë 2 prill 12:16
  320 €
 • 5 foto
  Shes muziken per vetur,dy bufera nje zmadhus 640w
  Autopjese dhe paisje

  Shes muziken per vetur,dy bufera nje zmadhus 640w

  Shes muziken per vetur,ne gjendje te mir,dy bufera dhe nje zmadhuse ( pojaqall ) 640 wat,ndrrim i mu

  Klinë 2 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kapaka per bandash
  Autopjese dhe paisje

  Kapaka per bandash

  Kapaka chrome per bandasha 15coll

  Klinë 2 prill 11:52
  25 €
 • 2 foto
  Shtopa vw polo
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa vw polo

  Shtopa per polo 2002-2005 te nxime me folje

  Klinë 2 prill 11:52
  70 €
 • 5 foto
  Boshpump per ulta miqigan 6 klipa
  Autopjese dhe paisje

  Boshpump per ulta miqigan 6 klipa

  Shitet bushpumpa per ngarkusa miqigan 6 klipa asht erej epaperdorne kurr per info nr kontakti 04936

  Klinë 2 prill 10:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blejm vetura te aksidentuara pa dogan defekt denim
  Autopjese dhe paisje

  Blejm vetura te aksidentuara pa dogan defekt denim

  Blejm vetura te aksidentuara pa dogan defekt me denim te gjitha llojet me qmim te arsyshem nr per ko

  Klinë 2 prill 10:44
  1.500 €
 • 3 foto
  Psh
  Autopjese dhe paisje

  Psh

  Psh shiten dy gumat 16 per ver jan shum te mira Per ma shum na kontaktoni ne tel 049107122 muni ed

  Klinë 2 prill 10:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Korpa per BMW 530
  Autopjese dhe paisje

  Korpa per BMW 530

  Korpa esht shum e mir po thuaj e re siq shihet edhe ne foto

  Klinë 2 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pomp e ujit
  Autopjese dhe paisje

  Pomp e ujit

  Shitet ne gjendje te rregullt made in Franca

  Klinë 2 prill 06:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat

  Shiten gomat te ardhura nga gjermania 14 te veres

  Klinë 2 prill 01:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Muzik
  Autopjese dhe paisje

  Muzik

  Viber +38643943499

  Klinë 1 prill 11:22
  80 €
 • 2 foto
  Shes Fellne 16 me goma te veres
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne 16 me goma te veres

  Shes 4 fellne me goma te veres jan te rujtne shum gomat e mira nr 16 nr +38349683286

  Klinë 1 prill 10:46
  150 €
 • 3 foto
  Drita te mjegulles Led
  Autopjese dhe paisje

  Drita te mjegulles Led

  Shes Dritat e mjegulles Led , kan sistemin mu lidh edhe shmigavcat ne to dritat e verdha🔸️(shih fo

  Klinë 1 prill 10:29
  23 €
 • 3 foto
  Shes fellne 18
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne 18

  Shes fellnet 225/40/18 me goma te dimrit jan ne gjendje te rregullt

  Klinë 1 prill 10:22
  370 €
 • 4 foto
  Pjes per MAN boshpump pump kiperi corp llamell
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per MAN boshpump pump kiperi corp llamell

  Shes pjes per kamjon MAN 8 150 jan ne gjendje te rregullt te ardhura nga gjermania. BOSHPUMP, PUMP P

  Klinë 1 prill 08:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne golf 5 6 7

  Shes fellnet me guma shum pak te perdorta fellnet jan model i ri 17 coll bejn per golf 5 6 7 etj

  Klinë 1 prill 07:49
  650 €
 • 7 foto
  Shiten.
  Autopjese dhe paisje

  Shiten.

  Shiten ( rreth 400 copa ) shtylla. Çmimi sipas marrveshjes

  Klinë 1 prill 07:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes fellne per bmw me goma te reja 18
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne per bmw me goma te reja 18

  Shes fellne shum te me mira me goma te reja

  Klinë 1 prill 06:53
  430 €
 • 3 foto
  Fellne 17 mercedesit
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 mercedesit

  Fellnet jan ne gjendje te mir jan 17 gumat jan 225/55/17

  Klinë 1 prill 04:36
  600 €
 • 3 foto
  Shiten Fellne 17 me goma komplet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellne 17 me goma komplet

  Shiten fellne 17 te bukur me goma komplet 250 euro

  Klinë 1 prill 01:40
  250 €
 • 0 foto
  Fellne 14
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 14

  shiten fellne 14 4 copa komplet

  Klinë 1 prill 00:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Drita per bmw 320 e46
  Autopjese dhe paisje

  Drita per bmw 320 e46

  Dritat jan dy lloje original Viber +383 49 466 771

  Klinë 31 mars 23:21
  30 €
 • 2 foto
  fellne 17 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 bmw 5

  fellne 17 inc me goma ,gomat e para 225/45/17 prapa 255/45/17 bmw 5

  Klinë 31 mars 23:20
  300 €
 • 0 foto
  Shitet ndrrohet
  Autopjese dhe paisje

  Shitet ndrrohet

  Shes motorrin ne gjendje te rregull benzin 1.6 a per passat golf 3 polo vento punon shum shum mir ed

  Klinë 31 mars 22:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 225/40/18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 225/40/18

  Shes fellnet qe mund te perdoren per Golf 4, Audi A3, VW Bora etj... Kontakt edhe ne viber: +3834473

  Klinë 31 mars 21:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 16 me goma te reja per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 me goma te reja per Mercedes

  Shiten fellnet 16” me goma te reja te dimrit viti 2018 vetem 2 muaj re perdorura fellnet jan tip t

  Klinë 31 mars 20:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Flutur per pasat C3
  Autopjese dhe paisje

  Flutur per pasat C3

  Vete pllaken e Kan te prisht.. Por flutra punojn shum mir as nuk ushtoj.. Qmimi te dyav 50 euro

  Klinë 31 mars 20:04
  50 €
 • 2 foto
  fellne per opel nr 17 me gjet goma
  Autopjese dhe paisje

  fellne per opel nr 17 me gjet goma

  Shitnet kater fellne me gjeth goma te dimrit jan te pa perdorura ne ks jan te ardhura nga zvicrra me

  Klinë 31 mars 19:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat

  Shes kater goma te ardhura nga ch jan shum te rujtme guma vere per numrin e gomav e keni shenume f

  Klinë 31 mars 17:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Psh
  Autopjese dhe paisje

  Psh

  Psh shiten 2 gumat Jan shum temira per ma shum na kontaktoni ne tel 049107122

  Klinë 31 mars 17:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 18 AMG original
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 AMG original

  Shes fellnet 18 coll AMG origjinal me vul

  Klinë 31 mars 16:53
  370 €
 • 2 foto
  Fellne vw 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne vw 18

  Shes fellnet 18 coll me goma te veres ,te sapo ardhur nga Austrija nr : 044116644

  Klinë 31 mars 16:51
  260 €
 • 1 foto
  Gti g60 gsi
  Autopjese dhe paisje

  Gti g60 gsi

  Shes fellne ats 4x100 7x15 dhe 9x15 ne gjendje te rregullt per qdo info ne viber 0041789555451

  Klinë 31 mars 16:07
  300 €
 • 3 foto
  Psh
  Autopjese dhe paisje

  Psh

  Psh shiten dy gumat 16 per ver jan shum te mira per ma shum na kontaktoni ne tel 049107122

  Klinë 31 mars 12:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Psh
  Autopjese dhe paisje

  Psh

  Psh shiten dy gumat per ver jan shum te mira si me kan te reja per ma shum na kontaktoni ne tel +383

  Klinë 31 mars 12:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHES PJES AUDI GOLF PASAT FIAT RENO CITROEN
  Autopjese dhe paisje

  SHES PJES AUDI GOLF PASAT FIAT RENO CITROEN

  shes pjes per keto lloje te veturav si dhe bejm montimin e tyre

  Klinë 31 mars 10:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 coll per BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 coll per BMW

  Shiten Fellnet 20 coll per BMW permas ma gjana te ardhura nga zvicrra nuk jan vozit asnje dit ne ks

  Klinë 31 mars 10:11
  500 €
 • 2 foto
  shes fellnet 15 me 5 sheraf
  Autopjese dhe paisje

  shes fellnet 15 me 5 sheraf

  shes fellnet 15 bojn edhe per mercedes jan me goma 195 65 15

  Klinë 31 mars 09:59
  170 €
 • 6 foto
  Shitet Rimorkio e re, ne gjendje Perfekte
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Rimorkio e re, ne gjendje Perfekte

  Shitet Rimorkio e re ne gjendje perfekte. Gjatesia 2.20 m. Gjersia 1.20 m. Lartesia 1.10 m. Ka stopa

  Klinë 31 mars 09:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rimorkio per bartje
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio per bartje

  Shes rimorkjon per bartjen e makinave

  Klinë 31 mars 09:34
  1.000 €
 • 0 foto
  shiten fellnet 18 bojn per golf 4 seat leon skoda
  Autopjese dhe paisje

  shiten fellnet 18 bojn per golf 4 seat leon skoda

  Shiten fellnet 18 bojn per golf 4 audi seat pasat

  Klinë 31 mars 08:30
  300 €
 • 3 foto
  Fellge Per BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellge Per BMW

  Shiten fellget per bmw te ardhura nga CH Shum te rujtne per ma shum Kontaktoni | 044756812

  Klinë 31 mars 08:20
  135 €
 • 6 foto
  Shes Goma
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma

  Shes gomat 4 copa 235/45 R17 4 copa 225/45 R17 4 copa 205/55 R16

  Klinë 31 mars 07:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 15 me goma të verës
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 me goma të verës

  Shiten fellnet me goma të verës Hankook 195/65/15 Gomat janë prodhim i vitit 2018

  Klinë 31 mars 07:13
  260 €
 • 1 foto
  Goma 205 55 16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205 55 16

  Shiten gomat te markes TOYO, jane blere te reja ne 2017 ne euro gome.

  Klinë 31 mars 07:01
  80 €
 • 1 foto
  Fellne 17 Me Goma Tveres
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Me Goma Tveres

  Shes Fellnet 17 per golf4 alfa romeo etj. Me Goma Tmira Fellnet Nuk Jon te Demtume as nuk dridhin jo

  Klinë 31 mars 06:26
  250 €
 • 4 foto
  Unaza per fellne cmimi 10ero
  Autopjese dhe paisje

  Unaza per fellne cmimi 10ero

  Unaza per fellne 17 cmimi 10ero nipal

  Klinë 31 mars 06:08
  10 €