Klinë

Autopjese dhe paisje në shitje në Klinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Fellne me gom rezerva per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me gom rezerva per bmw

  Fellne rezerva me gom Per bmw cmimi 30ero

  Klinë 31 mars 06:08
  30 €
 • 1 foto
  Goma me fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne

  Shes ose ndrroj 4 goma me fellne 13 te veres te ruajtura dhe te mira

  Klinë 31 mars 01:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellga per opel 15 coll
  Autopjese dhe paisje

  fellga per opel 15 coll

  fellga per opel nr 15 coll

  Klinë 31 mars 00:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Psh
  Autopjese dhe paisje

  Psh

  Psh shiten dy gumat jan shum te mira veq me kan treja per ma shum na kontaktoni ne tel 049 107 122 m

  Klinë 31 mars 00:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll

  Fellne 17 coll me goma te dimrit 215-55-17 Hankook Golf Passat Audi Qmimi i volitshëm...

  Klinë 31 mars 00:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 me goma te verës
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 me goma te verës

  Shes Fellnet 16 shumë të mira,gomat janë 195/55/R16,bojn per renaulta,opel etj,fellnet garantoj qe n

  Klinë 30 mars 21:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten
  Autopjese dhe paisje

  shiten

  fellne per opell zafira 205/55/16 bejm ndrrim me 15

  Klinë 30 mars 20:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte fellne 15 me goma Tigar
  Autopjese dhe paisje

  Oferte fellne 15 me goma Tigar

  Shes fellnet per vetura Nr 15 Gomat tigar te veres 195/50/15 Me 4 sharafa

  Klinë 30 mars 16:40
  230 €
 • 2 foto
  Shes fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet

  Shes fellnet per bmw 19coll viber +38349276662

  Klinë 30 mars 14:18
  1.234 €
 • 6 foto
  Fellne per golf 2
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per golf 2

  Shiten fellne te punuara per golf 2 te gjana 9 coll. Fellnet Jan pa goma

  Klinë 29 mars 19:46
  180 €
 • 4 foto
  Shes Fellne 16 per Golf 4 dhe per Peugeot 15^
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne 16 per Golf 4 dhe per Peugeot 15^

  Shes Fellnet 16 per Golf 4 dhe per Peugeot 15, gomat nuk bajn jan te perdoruna shume. Fellneve te G

  Klinë 29 mars 17:16
  180 €
 • 1 foto
  Fellne me goma VW - Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma VW - Audi

  Fellne me goma 225 40 18 VW Audi

  Klinë 23 mars 09:29
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ngjyrosum kamjona bagera
  Autopjese dhe paisje

  Ngjyrosum kamjona bagera

  Ngjyrosum kamjona bagera sillosa e gjera tjera gjindem ne gremnik per informata nr kontakti 049361

  Klinë 1 mars 19:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma

  Shiten fellnet me goma, fellnet jan 16, numri i gomave eshte 205 55 16, jane 60% te perdorura felln

  Klinë 7 shkurt 23:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 Bmw 1 Series
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Bmw 1 Series

  Shes fellnet per Bmw 1 te aluminit original te bmw jane ne gjendje shum te mire pa goma...

  Klinë 5 shkurt 20:24
  140 €
 • 1 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  shiten gomat 17 per passat, Golf jan te perdorura 70% nr i gomave 235 45 17.

  Klinë 31 janar 19:14
  120 €
 • 7 foto
  Interkoler tauregit 3.0
  Autopjese dhe paisje

  Interkoler tauregit 3.0

  Shes ceven e interkollerit te tauregit kjo cev kapet ne turbin dhe ne interkoller per info nr konta

  Klinë 31 janar 18:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Navi i madh + changer GOLF 7
  Autopjese dhe paisje

  Navi i madh + changer GOLF 7

  Navi+changer per golf 7 jan origjinale navi osht i madh me touchscreen

  Klinë 28 shtator 23:11
  750 €