Klinë

Autopjese dhe paisje në shitje në Klinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Fellne me goma VW - Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma VW - Audi

  Fellne me goma 225 40 18 VW Audi

  Klinë 23 mars 09:29
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ngjyrosum kamjona bagera
  Autopjese dhe paisje

  Ngjyrosum kamjona bagera

  Ngjyrosum kamjona bagera sillosa e gjera tjera gjindem ne gremnik per informata nr kontakti 049361

  Klinë 1 mars 19:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma

  Shiten fellnet me goma, fellnet jan 16, numri i gomave eshte 205 55 16, jane 60% te perdorura felln

  Klinë 7 shkurt 23:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 Bmw 1 Series
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Bmw 1 Series

  Shes fellnet per Bmw 1 te aluminit original te bmw jane ne gjendje shum te mire pa goma...

  Klinë 5 shkurt 20:24
  140 €
 • 1 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  shiten gomat 17 per passat, Golf jan te perdorura 70% nr i gomave 235 45 17.

  Klinë 31 janar 19:14
  120 €
 • 7 foto
  Interkoler tauregit 3.0
  Autopjese dhe paisje

  Interkoler tauregit 3.0

  Shes ceven e interkollerit te tauregit kjo cev kapet ne turbin dhe ne interkoller per info nr konta

  Klinë 31 janar 18:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Navi i madh + changer GOLF 7
  Autopjese dhe paisje

  Navi i madh + changer GOLF 7

  Navi+changer per golf 7 jan origjinale navi osht i madh me touchscreen

  Klinë 28 shtator 23:11
  750 €