Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 ps4 me 2 tv 40 me 4 doreza me 2 pes 2017 1100 eu

  2 ps4 me 2 tv 40 me 4 doreza me 2 pes 2017 1100 eu

  JAN PS4 1TB SUPER GJENDJE SHITEN TE PA NDAR ME GARANCI TV DHE PS4 JU LUTEM KUSH ESHT I INTERESUM

  1.100 €
  Tiranë
  22 mars 15:27
 • PS3 ME CIP DHE ME UPDATET

  PS3 ME CIP DHE ME UPDATET

  PER ARSYE MOS PERDORIMI SHES NJE PS3 ME CIPIN E FUNDIT QE KA DALUR TANI I KAM INSTALUAR LOJRA E FUNDIT SI FIFA 2017 PES 2017 GTA5 BLURIN DRAGON BALL DHE PES 2013 ME UPDATETE FUNDIT PS3 ESHT 250 GIGA

  Me Marrveshje
  Kolonjë
  22 mars 15:19
 • Ps Vita

  Ps Vita

  Ps Vita ne gjendje shume te mire. Ka karikuesin , karte memorie 4 GB. Gjithashtu ka dhe nje loje: Fifa 13. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi i diskutueshem. Kontaktoni ne whatsapp.

  120 Lek
  Tiranë
  22 mars 15:18
 • pleystation me cip me 6 muaj garanci

  pleystation me cip me 6 muaj garanci

  shiten 3 pleystationa 3 me cip dhe me lojra e fundit te instalua paisjet jan ne gjendje te mire te sapo ardhur nga jasht shiten me garanci 6 mujore kan fishat dhe levat orgjinale

  Me Marrveshje
  Durrës
  22 mars 15:18
 • JOY STICK SONY 4

  JOY STICK SONY 4

  shes JOY STICK SONY 4 ne gjendje perfekt krejt po sa ardhun nga zvicrra +37744478475 049555704

  25 €
  Vushtrri
  22 mars 15:17
 • Shitet PS4 me tre gjystika dhe nje CD Black OPS.

  Shitet PS4 me tre gjystika dhe nje CD Black OPS.

  Shiten dy PS4 6 gjystika dhe lojrat Black Ops III. Call of duty Gost Pes 2015,Pes 2016.Shiten dhe te ndara nga 300 euro secila.

  300 €
  Prizren
  22 mars 14:26
 • Ps Vita

  Ps Vita

  Shitet Ps Vita Slim +Fifa 15 me nje cmim te arsyeshem per 80 mij lek...Ps vita eshte origjinal pa asnje lloj problemi dhe shum pak i perdorur...Ps vita shitet per arsye mosperdorimi...te interesuarit

  80 Lek
  Durrës
  22 mars 14:26
 • Ps4 me tre leva dhe nje loje Black Ops III

  Ps4 me tre leva dhe nje loje Black Ops III

  Shitet PS4 me tre leva dhe nje cd lojen Black Ops III.

  300 €
  Tiranë
  22 mars 14:16
 • Playstation 1 + playstation 2 - 20 milek

  Playstation 1 + playstation 2 - 20 milek

  Shes play station 1 dhe 2 20 milek Ne gjendje pune t gjith fishat 2 leva Durres whatsapp 0686699889

  2.000 Lek
  Durrës
  22 mars 13:26
 • Shes PlayStation 3 me 10 Lojra/ Nderroj me PS4

  Shes PlayStation 3 me 10 Lojra/ Nderroj me PS4

  Shes Play Station 3 ne gjendje perfekte shum pak i perdorun i ardhun nga Jasht Ps3 me 1 kontroller dhe me 1 loje cmimin e ka 115 Euro Ps3 me 1 kontroller dhe me 5 lojra cmimin e ka 135 Euro Ps3 me

  115 €
  Prishtinë
  22 mars 13:19
 • 2 soni Ps3 me Chip

  2 soni Ps3 me Chip

  Shiten 2 soni 3sh ne gjenjde te rregullt me 1 gjystik me Chip pes call of duty blur gta nba etj 170 copa.

  170 €
  Prizren
  22 mars 13:16
 • Ps3

  Ps3

  Shes Ps3 është ne gjendje te rregullt.Me 1 joestick.Është me qip.Ka 360 GB.

  180 €
  Prizren
  22 mars 12:29
 • PS2 me cip me 25 lojra me multitap eye toy pult

  PS2 me cip me 25 lojra me multitap eye toy pult

  Shitet ps2 me cipin matrix , eshte ne gjendje te mire.Ps2 shoqerohet me 25 lojra: pro evolution 2012 ; 2014 fifa 2014 god of war II grand turismo 4 call of duty 3 gta san andreas gta vice city stor

  7.000 Lek
  Tiranë
  22 mars 12:17
 • The Witcher III ps4

  The Witcher III ps4

  Shes Lojen The Witcher III Wild Hunt ne gjendje shum perfekte cd e ka mapin e lojes dhe stickers. Boj edhe ndrim me lojna tjera

  35 €
  Prishtinë
  22 mars 11:18
 • PS3

  PS3

  Shes 4 playstation 3....dhe 4 televizor 43 polesh .. Dy PS3 jane me cip PS3 kane nga kater leva secila ..... Shoqerohet sebashku me compyterin kryesor... Cmimi 3 000 000 (te vjetra) dhe i padiskutuesh

  3.000.000 Lek
  Bulqizë
  22 mars 11:18
 • PS4

  PS4

  Shitet ps4 me dy leva dhe dy disqe 1-fifa 2014 2-nedd for speed..... PS4 eshte i ri ....Levat jane pak te perdorura....... Cmimi 550 000 (te vjetra)

  550.000 Lek
  Bulqizë
  22 mars 11:18
 • Ps3 me cip dhe me lojrat e 2017

  Ps3 me cip dhe me lojrat e 2017

  shiten 6 pleystation3 me cip me lojrat e instaluara nga me te fundit si pes 2017 fifa 2017 call of duty blac ops 2 blur pes 2013 gta naruton dragonball ps3 disponojn te gjitha fishat dhe fishen hdmi k

  Me Marrveshje
  Durrës
  22 mars 11:17
 • Xbox 360

  Xbox 360

  shes xbox 360 ne gjendje shum te mire 1 muaj i perdorun. shitete per arsye mos perdorimi. cmimi i diskutushem

  200 €
  Shkodër
  22 mars 10:26
 • Usb kabull per x box 360

  Usb kabull per x box 360

  Usb kabull per x box 360 kapak te bateriave bateria per kontroller blututh per sony x box 360 one

  Me Marrveshje
  Pejë
  22 mars 10:16
 • Ps4 +3 lojra

  Ps4 +3 lojra

  Shitet playstation4 me nje leve dhe 3 lojra.lojrat fifa 15 ,call of duty gost,batellfilld 4.per me shume telefon 0682076516.

  280 €
  Durrës
  22 mars 09:27
 • Playstation3

  Playstation3

  Shitet playstation3 me 5 disqe fifa 13 14 15 call of duty black cops2 dhe blur,shitet me nje leve dhe cavo hdmi dhe usb.per me shume info tel 0682076516

  110 €
  Durrës
  22 mars 09:26
 • Sony PS2

  Sony PS2

  Sony Ps2

  20 €
  Tiranë
  22 mars 09:19
 • Shiten lojerat per PS3

  Shiten lojerat per PS3

  Shiten lojerat per PS 3 .... Copa eshte 7 euro.... te gjitha jane ne gjendje shume te mire dhe te ruajtura shume... Per info tjera ne tel apo viber +38649368024 Baki

  7 €
  Prishtinë
  22 mars 09:19
 • AKSION 4 CD Original per PS3

  AKSION 4 CD Original per PS3

  shes 4 cd Original per ps3 me qmim shum te volitshem CD jon: -FIFA 10* -STAR WARS LEGO* -PES 11* -MOTO STORM CROS* -Ndrrim nuk bej qmimi i padiskutueshem.- -Per me shum shkruani edhe ne viber: +3774

  10 €
  Gjilan
  22 mars 09:19
 • PS4 LOJRA

  PS4 LOJRA

  Shes ose nderroj keto lojra: Dishonored 2 40€ - Resident Evil 5 30€ - Mordors Shadow 25€ - The Witcher 3 GOTY 45€ U SHIT - Uncharted 1 2 3 35€ U SHIT- Uncharted 4 40€ U SHIT - God of war 3 30€ U SH

  27 €
  Prishtinë
  22 mars 07:26
 • Red dead redemption GOTY

  Red dead redemption GOTY

  Shes Red dead redemptiom game of the year edition(GOTY) dmth e ka lojen red dead redemption edhe undead nightmare.Gjithashtu boj ndrrim edhe me cd tjera.Mundeni mem kontaktu edhe ne viber +3774486903

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 mars 23:17
 • Wwe2k15

  Wwe2k15

  Shes wwe2k 15 per ps3 ose ndrroj me naj loje tjeter Viber: +37744869036 wwe 2k15 , wwe 2k 15 , wwe2k 15 , lojra per ps3 , cd ps3

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 mars 23:16
 • Call of duty Ghosts

  Call of duty Ghosts

  Cod ghost per ps3. Bejm nderrim me cd tjera. Mundeni mem konktaktu edhe ne viber +37744869036 Lojra per ps3.cd per ps3.play station 3

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 mars 23:16
 • HEDHIM LOJRA NE PS3 PA CHIP

  HEDHIM LOJRA NE PS3 PA CHIP

  Hedhim lojra ne ps3 pa chip te cilat mund te luhen dhe online pa problem ,per me shum na kontaktoni.

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 mars 23:16
 • Xbox 360 Joystick-a

  Xbox 360 Joystick-a

  Xbox 360 Joysticka,me bateria kane probleme te vendet ,ndersa me kabell punojne perfekt me i lidh ne xbox,origjinal geniune qe kane ardh me xbox jane. Me ta vjen nje kabllo e re dhe Joystick-u

  12 €
  Prishtinë
  21 mars 23:16
 • Playstation 2 + Timon

  Playstation 2 + Timon

  Shes ose Nderroj Soni Playstation 2 + Timon ne gjendje shum te rregullt nuk ka defekt asgja, mund te nderrohet me najsen nese me konvenon, qmimi sipas marrveshjes pres bleres serioz mund te na kontak

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 mars 22:27
 • 16 Lojra per PS3 QMIMI SHUM I LIR

  16 Lojra per PS3 QMIMI SHUM I LIR

  Shes ose Nderroj keto cd lojra per ps3 te gjitha jan ne gjendje te rregullt mund te shiten edhe ndaras pres bleres serioz mund te na kontaktoni ne kete numer ose permes viber +37744975744

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 mars 22:26
 • plestyeshen 2. 17 copa

  plestyeshen 2. 17 copa

  17 copa nuk ndahen komplet

  85 €
  Ferizaj
  21 mars 22:18
 • ps4 1TBGB 10Games and 2 controllers.

  ps4 1TBGB 10Games and 2 controllers.

  ps4 1TBGB 10Games and 2 controllers. (TeleGram : +16149296401/Username: apelindo ) ( Skype : centrinob2b / Whats-app: +2348179118107 ) Guaranteed order totals (including shipping fees, duty a

  200 €
  Zveçan
  17 mars 10:36
 • Sony Playstaion 4 Game

  Sony Playstaion 4 Game

  P roduct PËRSHKRIMI: Krejt të re (në kuti origjinale) - nuk përdoret 100% natyral / origjinale Garanci 2 Full Year International fabrika e mbyllur pajisje të plotë (mbushur dhe e mbyllur në kut

  281 €
  Tiranë
  15 mars 17:45
 • Sony PlayStation 4 Pro Model Latest Launch Edition 1000GB-Black

  Sony PlayStation 4 Pro Model Latest Launch Edition 1000GB-Black

  Për më shumë informacion në lidhje me këtë artikull mirësi ju lutem kontaktoni përmes :: Email :: [email protected] Skype :: [email protected] Konsol përmban një k

  300 €
  Durrës
  8 mars 12:30
 • Sony PS4 Black 500GB WhatsApp: 447452264959

  Sony PS4 Black 500GB WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! Sony PS4 Black 500GB WhatsApp: 447452264959 Të gjitha lojrat janë plotësisht ndër-compatible me PS4 & # 8482 dhe PS4 & # 8482 Pro, dh

  200 €
  Graçanicë
  1 mars 18:38
 • Sony PlayStation 4 500GB Slim (PS4) - Dhjetor shitjet promo !!! ofroj

  Sony PlayStation 4 500GB Slim (PS4) - Dhjetor shitjet promo !!! ofroj

  Sony PlayStation 4 500GB Slim (PS4) + Dualshock 4 Wireless Controller Dhjetor shitjet promo !!! ofroj Blej 2 produkte dhe për të marrë 1 të lirë. Ne të merret në të gjitha llojet e konsumatorëv

  150 €
  Krujë
  28 shkurt 23:40
 • Sony PlayStation 4 500GB Slim (PS4) + Dualshock 4 Wireless Controller

  Sony PlayStation 4 500GB Slim (PS4) + Dualshock 4 Wireless Controller

  Sony PlayStation 4 500GB Slim (PS4) + Dualshock 4 Wireless Controller Dhjetor shitjet promo !!! Blej 2 produkte dhe për të marrë 1 të lirë. Ne të merret në të gjitha llojet e konsumatorëve el

  150 €
  Mitrovicë
  28 shkurt 23:38
 • Sony PlayStation4 PS4 Glacier 500GB Console.

  Sony PlayStation4 PS4 Glacier 500GB Console.

  Kushti: New, papërdorura. Box: vulosur me pajisje Gazetat: card Original certifikatë dhe të gjitha dokumentet e përfshira Garanci: 1 vit Çdo blerës të interesuar duhet të ju lutem na kontaktoni

  300 €
  Deqan
  27 shkurt 16:21
 • Sony PlayStation VR Launch Bundle kufje, Camera, Kontrollorët, lojë + Bonus lojë

  Sony PlayStation VR Launch Bundle kufje, Camera, Kontrollorët, lojë + Bonus lojë

  Përvoja VR Gaming Të rehatshme, kufje Adjustable 3D Teknologji Audio Prizë dhe luaj PlayStation Camera përfshira Dy Leviz Kontrollorët përfshira PlayStation VR Worlds lojë Disc përfs

  399 €
  Deqan
  27 shkurt 01:58
 • Sony PlayStation VR Launch Bundle Headset, Camera, Controllers, Game +Bonus  Game

  Sony PlayStation VR Launch Bundle Headset, Camera, Controllers, Game +Bonus Game

  Përvoja VR Gaming Të rehatshme, kufje Adjustable 3D Teknologji Audio Prizë dhe luaj PlayStation Camera përfshira Dy Leviz Kontrollorët përfshira PlayStation VR Worlds lojë Disc përfs

  399 €
  Deqan
  27 shkurt 01:51
 • NEW IN STORE !!! Sony PlayStation VR Launch Bundle Headset, Camera, Controllers, Game +Bonus  Game

  NEW IN STORE !!! Sony PlayStation VR Launch Bundle Headset, Camera, Controllers, Game +Bonus Game

  Experience VR Gaming Comfortable, Adjustable Headset 3D Audio Technology Plug-and-Play PlayStation Camera Included Two Move Controllers Included PlayStation VR Worlds Game Disc Inclu

  399 €
  Fushë Kosovë
  27 shkurt 01:44
 • ps4 500GB

  ps4 500GB

  Interested add me on Whats-app: +2348179118107 brand new. Its comes with International Warranty. Hope to hear from you soon.

  200 €
  Mitrovicë
  26 shkurt 13:55
 • Sony PS4 Black 500GB WhatsApp: 447452264959

  Sony PS4 Black 500GB WhatsApp: 447452264959

  Promo! Promo !! Promo !!! Blej 5 merrni 2 Njësitë lirë !! Sony PS4 Black 500GB WhatsApp: 447452264959 Të gjitha lojrat janë plotësisht ndër-compatible me PS4 & # 8482 dhe PS4 & # 8482 Pro, dh

  250 €
  Graçanicë
  25 shkurt 14:34
 • Shiten 6 Playstation 4 bashk me televizor 40 polsh

  Shiten 6 Playstation 4 bashk me televizor 40 polsh

  Shitet sall playstation 4 ... 6 ps4 ... 6 tv telefunken 40inch 16 leva ... ps4 shiten dhe tek e tek 300 euro nje bashk me 2 leva

  3.500 €
  Fier
  21 shkurt 18:19
 • DOREZA PER PS4

  DOREZA PER PS4

  SHITEN 6 DOREZA PER PLEYSTATION 4 NJE MUAJ TE PERDORUR JAN NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE CMIMI I DIKUTUAR.NESE MEREN TE GJITHA BASHK CMIMI ESHT 50 MILEK PER NJE DOREZE

  60 Lek
  Durrës
  21 shkurt 17:27
 • Shitet PS4

  Shitet PS4

  PS4 500GB + 1 Joystick dualshock Lojrat: Fifa 17 Assasin's Creed Unity Far Cry Primal The order 1886 Lords Of The Fallen DriveClub PlayStation®Plus membership 2 muaj PS4 i perdorur vetem 3 muaj,

  300 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:20
 • Super nintendo

  Super nintendo

  shitet super Nintendo kompjutri eshte ne gjendje perfekte disponoj me karikues origjinal dhe dy doreza per te luajtur si edhe 7 kaseta me lajra origjinale. shitet per arsyje mos perdorimi

  20.000 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 15:19
 • psp me qip 8 gb te instaluara 10 loja

  psp me qip 8 gb te instaluara 10 loja

  psp shum e rujtun baterin e man shum ka qip 8 gb i zen deri 10 loja mi instalu kemi afro 100 loja mun mi zgjedh lojat cilat ti i don perveq kapaki bateris i mungon po kjo si pengon se baterija rrin ne

  65 €
  Gjilan
  21 shkurt 15:19