• 3 foto
  Play Station 3 (PS3) Sall lojerash ,okazion .
  Lojra per PC / Videolojra

  Play Station 3 (PS3) Sall lojerash ,okazion .

  Shes kater PS3 dhe kater televizor me 8 leva dhe me me shume se 30disqe .. play station jan te gjith

  Fier 10 prill 13:28
  1.500 Lek
 • 5 foto
  playstation3
  Lojra per PC / Videolojra

  playstation3

  Playstation3 super slim e ardhur nga gjermania qmimi 90€ playstation ka ni gjoystik 9 cd dhe gjitha

  Vushtrri 10 prill 13:20
  90 €
 • 4 foto
  Bilard & Fliper
  Lojra per PC / Videolojra

  Bilard & Fliper

  Shes Rraketaqki dhe Bilardo ne gjendje te rregullt me qmim te volitshem te dyat edhe Rraketaqki dhe

  Viti 10 prill 12:29
  690 €
 • 6 foto
  PS3 & PS3 Slim per Pjese ...
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 & PS3 Slim per Pjese ...

  Ne cmim jane 2 PlayStation per pjese: 1)Play Station 3 version i Madh ndizet jeshile pastaj puleson

  Tiranë 10 prill 09:16
  4.500 Lek
 • 0 foto
  Shitet ps3 me multiman
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet ps3 me multiman

  Shitet ps3 me multiman ne gjendje teper tmir me dy gjystik ka te instaluara 10 loj gta5 blur pes2013

  Ferizaj 9 prill 23:18
  140 €
 • 0 foto
  cd per ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  cd per ps3

  shiten 8 cd per ps3

  Ferizaj 9 prill 22:16
  80 €
 • 3 foto
   PS4 Playstation VR
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 Playstation VR

  PS4 Playstation VR NE GJENDJE SHUM TE MIRE SHUME PAK E PERDORUR.KA ARDHUR NGA ITALIA KA KAMEREN PS4

  Tiranë 9 prill 21:26
  300 Lek
 • 4 foto
  Bilard & Fliper
  Lojra per PC / Videolojra

  Bilard & Fliper

  Shes Rraketaqki dhe Bilardo ne gjendje te rregullt me qmim te volitshem te dyat edhe Rraketaqki dhe

  Ferizaj 9 prill 20:26
  690 €
 • 5 foto
  Sony Playstation3
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation3

  playstation 3 i ardhur nga gjermania shum pak i perdorur playstation ka 1 controller dhe 9 cd si dh

  Vushtrri 9 prill 20:18
  110 €
 • 0 foto
  SHITET PS4 GTA 5 FORTNITE
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET PS4 GTA 5 FORTNITE

  SHITET PS4 NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME 2 LEVA GTA 5 FORNITE ME SKINAT E RINJ! mire!!audi.bmw.citroen

  Tiranë 9 prill 20:17
  320 Lek
 • 0 foto
  SHITET PS4 GTA 5 FORTNITE 2 LEVA
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET PS4 GTA 5 FORTNITE 2 LEVA

  SHITET PS4 NE GJENDJE SHUME TE MIRE! 2 LEVA GTA 5 FORTNITE ME SKINAT E REJA!

  Tiranë 9 prill 20:17
  300 Lek
 • 0 foto
  PS3 me qip me 15 loja komplet
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 me qip me 15 loja komplet

  shes sony 3 ne gjendje shum te mir ka qip me loja mat rejat si gta 5, blur, fifa 18, nba 2k18 , call

  Gjilan 9 prill 19:19
  150 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 me qip dhe 20 lojna mat rejat
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 me qip dhe 20 lojna mat rejat

  shes sony 3 super Slim 500 gb me 20 lojna n qip ne gjendje shum te mir ka qip me loja mat rejat si g

  Ferizaj 9 prill 19:19
  150 €
 • 1 foto
  shiten 3 CD per Sony Playstation 4
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten 3 CD per Sony Playstation 4

  shes 3 CD per PS4 si: Assassin's Creed Syndicate , Battlefield Hardline , Fifa 16 , CD jan ne gjendj

  Gjilan 9 prill 19:19
  45 €
 • 2 foto
  SMART BOX MXQ PRO 4K 1 GB Ram 8 Memory
  Lojra per PC / Videolojra

  SMART BOX MXQ PRO 4K 1 GB Ram 8 Memory

  SMART BOX MXQ PRO 4K ÇMIMI VETEM: 55€ -mjafton të keni Wifi dhe këtë produkt, dhe mund të i shikoni

  Gjilan 9 prill 19:17
  55 €
 • 2 foto
  Sony playstation 2
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony playstation 2

  Shes sony playstation 2 është në gjendje të rregullt nuk ka asnjë demtim me 2 joistick dhe me 2 CD G

  Skënderaj 9 prill 17:26
  25 €
 • 0 foto
  PS3 slim me qip 6 loj te instaluara dhe 5 CD
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 slim me qip 6 loj te instaluara dhe 5 CD

  Sony Playstation 3 slim me qip 6 loj te instaluara dhe 5 CD / 1 kontroller -------------------------

  Prishtinë 9 prill 15:28
  130 €
 • 3 foto
  Xbox 360 Me Çip
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 Me Çip

  Shes xbox 360 me cip ne gjendje shum te mir pune , 20gb me nje lev dhe disa lojra si blur, gta 4 ,bl

  Tiranë 9 prill 15:27
  120 €
 • 0 foto
  Lojra per wii
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra per wii

  Lojra twii Fifa pes mario zelda e plot tjera Qmimi i diskutueshem

  Prishtinë 9 prill 15:26
  6 €
 • 2 foto
  GTA V
  Lojra per PC / Videolojra

  GTA V

  shitet gta v disku esht si i ri esht bashk me map ose nderrohet me cod ww2

  Tiranë 9 prill 15:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nintendo Wii
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo Wii

  Nintendo Wii me shume lojra. Fifa . Pes .Mario .zelda .spore hero Ne gjendje perfekte Qmimi i i disk

  Prishtinë 9 prill 15:16
  65 €
 • 0 foto
  PS3 super slim me qip 10 loj te instaluara dhe 6CD
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 super slim me qip 10 loj te instaluara dhe 6CD

  Sony Playstation 3 super slim me qip 10 loj te instaluara dhe 6 CD / 1 kontroller -----------------

  Prishtinë 9 prill 14:27
  120 €
 • 0 foto
  PS3 slim me qip 6 loj te instaluara dhe 5 CD
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 slim me qip 6 loj te instaluara dhe 5 CD

  Sony Playstation 3 me qip 6 loj te instaluara dhe 5 CD / 1 kontroller

  Prishtinë 9 prill 14:26
  130 €
 • 0 foto
  Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3

  Shes playstation 3 slim ne gjendje shum te mire me 2 leva dhe diskun e blurit

  Tiranë 9 prill 13:19
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Ps3 me multiman shitet
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 me multiman shitet

  Shitet ps3 me multiman chip ka me dy gjystik ka te instaluara mbi 10 loj ps3 vjen me kabell trrymes

  Ferizaj 9 prill 13:17
  140 €
 • 0 foto
  Santea
  Lojra per PC / Videolojra

  Santea

  sony4 1x joystik me 1x loj fifa16 krejt regull punon per 200 euro qmim i fundit komplet per ma lir

  Prishtinë 9 prill 12:17
  200 €
 • 1 foto
  Psp origjinale super gjendje
  Lojra per PC / Videolojra

  Psp origjinale super gjendje

  shitet psp 20 mi leke cmimi i fundit eshte super gjendje nuk ka karikues karikuesi kushton 20 mi lek

  Shkodër 9 prill 10:16
  20 Lek
 • 1 foto
  Shitet PlayStation3 cmimi 120€
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PlayStation3 cmimi 120€

  Shitet play station 3 i ardhur nga amerika me dy leva ne gjendje te mir pune dhe me disqe org si bli

  Tiranë 9 prill 02:16
  120 €
 • 0 foto
  ps3 doreza
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 doreza

  dorezat jan te reja pa perdor

  Elbasan 9 prill 01:17
  20 Lek
 • 4 foto
  Radeon R9 270 GAMING 2G
  Lojra per PC / Videolojra

  Radeon R9 270 GAMING 2G

  Radeon R9 270 GAMING 2G MSI Memory: 2gb GDDR5 Transporti falas

  Gjakovë 9 prill 01:16
  87 €
 • 0 foto
  ps3 doreza
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 doreza

  ps3 doreza te reja

  Elbasan 9 prill 00:26
  20 Lek
 • 0 foto
  PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3

  Ka 80 GB tbrendshem dhe cd god of war II , dhe ka hardisk tjashtem vjen gratis me rreth 40 lojë.

  Lipjan 9 prill 00:26
  160 €
 • 0 foto
  Playstation 4 kabell per mbushjen e Joystick
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 4 kabell per mbushjen e Joystick

  Playstation 4 kabell per mbushjen e Joystick, te reja.

  Prishtinë 9 prill 00:16
  3 €
 • 9 foto
  Play Station 3 me dy gjystika dhe 12 lojera CD
  Lojra per PC / Videolojra

  Play Station 3 me dy gjystika dhe 12 lojera CD

  Play station 3 me 2 gjystika dhe 12 lojera me te mirat CD nuk ka asnje defekt dhe eshte i perdorur

  Gjakovë 8 prill 23:30
  150 €
 • 0 foto
  Shes XBOX 360E, me chip
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes XBOX 360E, me chip

  Shes Xbox 360E, me chip, HDD 500GB me mbi 40 lojra, 2 kontrollera, dhe paisjet tjera percjellese.

  Prishtinë 8 prill 23:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sonyplaystation 2
  Lojra per PC / Videolojra

  Sonyplaystation 2

  Sony playstation 2 ne gjendje shum te rregullt me te gjitha paisjet.2 joystick vollan dhe mbi 10 cd

  Kamenicë 8 prill 23:16
  40 €
 • 2 foto
  FiFA 2014. Ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  FiFA 2014. Ps4

  Nuk ka as nji gervishje eshte i ri fare. Cmimi:10 mijeleke

  Elbasan 8 prill 23:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ps2
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps2

  Okazion shes ps2 per arsyemosperdorimi sepse kam bler ps4 ps eshte ne gjendje te mire pune eshtee f

  Berat 8 prill 23:16
  50 Lek
 • 4 foto
  Playstation
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation

  Shiten 3 playstation3 bashke me 9 leva + 2 playstation4 bashke me 11 leva + 5 televizore bashke me k

  Tiranë 8 prill 23:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Playstation 4 me 2 controllers + FIFA 18
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Playstation 4 me 2 controllers + FIFA 18

  Shitet Playstation 4 - 500 GB, i bardhe, me 2 controllers. Gjithcka punon dhe gjithcka eshte ne rre

  Prishtinë 8 prill 18:17
  350 €
 • 2 foto
  ps3 origjinal
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 origjinal

  shitet 1 ps3 origjinal me lojra te istaluara me cip pes 2013 gta 5 blur fifa call of duty dragon

  Elbasan 8 prill 16:29
  200 €
 • 4 foto
  Shiten 2 lojra per ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 2 lojra per ps4

  Shiten 2 lojra per ps4 : Ac unity i perdorur ne gjendje te mire 15 mije lek ka dy gervishtje te vogl

  Tiranë 8 prill 16:19
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Playstation 3 ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 ps3

  Shitet ps3 slim i modifikuar me CFW ferrox cobra 4.82 i fundit. Memorje 250 giga dhe me disa lojra t

  Durrës 8 prill 10:16
  250 Lek
 • 0 foto
  Nderroj ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Nderroj ps4

  Nderroj ps4 me 7 lojra gjendja shum e mire Mad max Star Wars Battlefron 2 the evil within 2 Naruto

  Tiranë 8 prill 07:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360

  Shes Xbox 360 ngjendje perfekte boj ndrrim Lojrat : Forza Horizon 2 CS,GO Halo4

  Prishtinë 8 prill 01:27
  70 €
 • 3 foto
  Shitet Ps2 ne gjendje shum te mir me shum loja
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Ps2 ne gjendje shum te mir me shum loja

  Shes ps2 ne gjendje shum te mir me 17 lojra origjinale te gjitha funksionale vjen me dy dorza njera

  Ferizaj 8 prill 01:27
  50 €
 • 4 foto
  PS2 ne gjendje perfekte me 17 loja origjinale
  Lojra per PC / Videolojra

  PS2 ne gjendje perfekte me 17 loja origjinale

  Shes ps2 slim ne gjendje shum shum te mir. Eshte me 17 cd me dy memory cards. Me dy dorza plus me ko

  Ferizaj 8 prill 01:27
  60 €
 • 7 foto
  Psp 3001 ne gjendje perfekte me 13 loja
  Lojra per PC / Videolojra

  Psp 3001 ne gjendje perfekte me 13 loja

  Shes PSP 3001 modelini fundit. Psp vjen me 13 loj me adapter dhe me nje bateri ekstra. Psp nuk eshte

  Ferizaj 8 prill 00:26
  60 €
 • 5 foto
  XBOX 360
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX 360

  Xbox 360 Me 1 leve 1 disk(Dragon Ball battle of Z 120Gb HDD Me te gjitha fishat dhe fishen HDM1

  Krujë 8 prill 00:16
  120 Lek
 • 1 foto
  shes ps 3
  Lojra per PC / Videolojra

  shes ps 3

  sony esht n gjendje t mir n te gjendet qipi me lojra si nba 2k17 gta5 blur fifa18...

  Pejë 7 prill 22:18
  110 €