Malisheve

Sport & Rekreacion në shitje në Malisheve

 • 2 foto
  KC regjistroi labradorin e kuq dhelpër
  Kafshe shtepiake

  KC regjistroi labradorin e kuq dhelpër

  KC regjistroi labradorin e kuq dhelpër Ne jemi të kënaqur të njoftojmë ardhjen e sigurt të këlyshëve

  Malisheve 23 prill 18:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kupat e mrekullueshëm Kc regjistruan Pupa Beagle
  Kafshe shtepiake

  Kupat e mrekullueshëm Kc regjistruan Pupa Beagle

  Kupat e mrekullueshëm Kc regjistruan Pupa Beagle Pjellë mahnitëse e Kampionatit Bloodline Vërtetë pë

  Malisheve 23 prill 18:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Zagari Pasavc mosha 12 muj
  Kafshe shtepiake

  Shitet Zagari Pasavc mosha 12 muj

  Shitet zagari pasavc mosha 12 muj shkon ne leper ne dhelpen ma pak

  Malisheve 23 prill 15:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Grepa Peshkimi
  Paisje per sport

  Grepa Peshkimi

  Shes qekerrka peshkimi Profesionale prodhim Angles nga inox dhe plastika originale 1 eshte per peshk

  Malisheve 23 prill 10:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen i sharrit deltari ilir
  Kafshe shtepiake

  Qen i sharrit deltari ilir

  Shitet qeni sharritt ose ndrrohet me pitbull me pula qura edhe me qka tem konvenon tjeter per ma sh

  Malisheve 23 prill 08:50
  100 €
 • 1 foto
  Shitet Zagari Pasavc mosha 12muj
  Kafshe shtepiake

  Shitet Zagari Pasavc mosha 12muj

  Shitet zagari pasavc mosha 12 muj shkon ne leper ne dhelpen ma pak

  Malisheve 22 prill 18:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklet e mire
  Paisje per sport

  Biciklet e mire

  shes biciklet BMX ne gjendje perfekte pusudon zingjir original po adhtu edhe goma te reja qmimi sipa

  Malisheve 19 prill 11:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Bicikleta nga zvicrra
  Paisje per sport

  Bicikleta nga zvicrra

  Shiten bicikletat te ardhura nga zvicrra ne gjendje te rregullta Qmimi nvaret sipas bicikletes ,

  Malisheve 18 prill 22:58
  1 €
 • 0 foto
  Dog argentino
  Kafshe shtepiake

  Dog argentino

  Shes dog angentino femen ose boj ndrrim me motorr cros

  Malisheve 18 prill 02:00
  150 €
 • 0 foto
  Boj ndrrim me motorr mini cros
  Kafshe shtepiake

  Boj ndrrim me motorr mini cros

  Eshet pit bull me dog argentino rac e perzire femer per me shum na kontaktoni

  Malisheve 18 prill 01:40
  150 €
 • 1 foto
  Shes mikset maks 900 vat ere mekapak
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes mikset maks 900 vat ere mekapak

  Shes

  Malisheve 17 prill 20:13
  380 €
 • 1 foto
  Biçiklet 21
  Paisje per sport

  Biçiklet 21

  Shes biçikleten me 21 shpejtsi Ne gjendje te rregullt

  Malisheve 17 prill 10:26
  110 €
 • 1 foto
  Klyshin e sharrit 5 muaj
  Kafshe shtepiake

  Klyshin e sharrit 5 muaj

  shes klyshin e sharrit asht i mir shumm bëj ndrimm me:Bub,qen,malinos belg etj nr viber +3834541078

  Malisheve 13 prill 11:22
  50 €
 • 1 foto
  Shitet Viqi
  Kafshe shtepiake

  Shitet Viqi

  Shitet viqi femen

  Malisheve 12 prill 11:20
  300 €
 • 0 foto
  Kujta
  Kafshe shtepiake

  Kujta

  Gjeli Piklan

  Malisheve 9 prill 20:48
  25 €
 • 0 foto
  Shes dy satelit 12 urgjet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit 12 urgjet

  Shes dy satelit 12

  Malisheve 8 prill 21:25
  190 €
 • 1 foto
  Shitet kude rojse per dele shum e mir
  Kafshe shtepiake

  Shitet kude rojse per dele shum e mir

  Shitet kuDra rojse

  Malisheve 8 prill 15:27
  1 €
 • 0 foto
  Shes zerimin oregjinal dy satelit 12 edhe sllevin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes zerimin oregjinal dy satelit 12 edhe sllevin

  Shes dy satelit 12 edhe sllevin 1000 vat

  Malisheve 1 prill 17:57
  300 €
 • 0 foto
  Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Pitbull

  Shitet ose ndrrohet me qa tum kovenon 049203264 viber

  Malisheve 31 mars 21:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  bufer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  bufer

  shitet buferi me pauqall ngjendje trregullt i sapo ardhur nga zvicrra ka shum zaa

  Malisheve 31 mars 20:37
  110 €
 • 0 foto
  Shes sllevin ose nrrim 1000 vat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes sllevin ose nrrim 1000 vat

  Shes

  Malisheve 31 mars 15:55
  180 €
 • 0 foto
  Shes dy satelit 15 kponet eminemc mren
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy satelit 15 kponet eminemc mren

  Shes

  Malisheve 30 mars 07:57
  450 €
 • 1 foto
  Shes sllevin beringer 1500 vat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes sllevin beringer 1500 vat

  Shes

  Malisheve 30 mars 07:49
  320 €
 • 2 foto
  Pioneer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer

  Shitet pioneeri gjendje perfekte i ardhur prej gjermanie +38349619979

  Malisheve 29 mars 20:49
  300 €
 • 1 foto
  Bellov
  Kafshe shtepiake

  Bellov

  She’s bellov uh shum I mir leshatok le naten le edhe diten uh I shoqnushum me Njerz uh I but uh qen

  Malisheve 27 mars 14:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zagar
  Kafshe shtepiake

  Zagar

  Shitet zagari njek leper dhelpen

  Malisheve 26 mars 20:06
  1.111.111 €
 • 0 foto
  Shes mikset 900 vat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes mikset 900 vat

  Shes

  Malisheve 25 mars 18:09
  380 €
 • 0 foto
  biciklet e ardhur nga Ch
  Paisje per sport

  biciklet e ardhur nga Ch

  shitet bicikleta esht ne gjendje shum te mir dhe shum praktike tel. viber

  Malisheve 23 mars 18:46
  75 €
 • 2 foto
  Zagar
  Kafshe shtepiake

  Zagar

  Shitet zagari njek leper dhelper

  Malisheve 22 mars 17:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes qen Shari
  Kafshe shtepiake

  Shes qen Shari

  Shes ose ndrroj qent e Sharit. Mosha 3 vjeq. Jan rritur me Dhi. Ndrrim me Dele ose pula. Çmim 500 eu

  Malisheve 14 mars 18:05
  500 €
 • 0 foto
  tega
  Paisje per sport

  tega

  shes tega 80 kg

  Malisheve 13 mars 21:07
  110 €
 • 1 foto
  Pula , Qura & Qurana
  Kafshe shtepiake

  Pula , Qura & Qurana

  Shpendet jane ne gjendje shume te mire , te rritura ne menyre bio dhe natyrale.

  Malisheve 11 mars 14:08
  10 €
 • 1 foto
  Shes dy kutija 15 per satelit
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes dy kutija 15 per satelit

  Shes

  Malisheve 10 mars 11:07
  60 €
 • 0 foto
  Pekinez
  Kafshe shtepiake

  Pekinez

  Per shtepi, i ndegjushum.

  Malisheve 10 mars 00:20
  170 €
 • 0 foto
  Pitbull Ndrrim me pula
  Kafshe shtepiake

  Pitbull Ndrrim me pula

  pitbull

  Malisheve 9 mars 20:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet mashkull azjat
  Kafshe shtepiake

  Shitet mashkull azjat

  Shitet mashkull azjat super i mire

  Malisheve 8 mars 16:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kuder
  Kafshe shtepiake

  Shitet kuder

  Shitet ose ndrohet me cka me kovenon kudra esh e mir per gjithcka

  Malisheve 8 mars 16:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dallmatiner
  Kafshe shtepiake

  Dallmatiner

  shkai i shitjes asht migrimi asht qen shum i mir per oborr asht i ngishum

  Malisheve 7 mars 11:51
  50 €
 • 2 foto
  Vjeta
  Kafshe shtepiake

  Vjeta

  3.............

  Malisheve 6 mars 12:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Akuarium per peshq
  Kafshe shtepiake

  Akuarium per peshq

  Akuarium per peshq model i mbushjes me vakum mbushet deri nalt model me uj te qet akuariumi me 5 llo

  Malisheve 5 mars 20:45
  70 €
 • 1 foto
  Vjeta
  Kafshe shtepiake

  Vjeta

  Bsnskdiegakmandidjdbd

  Malisheve 5 mars 11:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Paisje per sport

  Shiten

  Shiten: Bicikleta dhe Rolerat te ardhura nga Gjermania Bicikleta - 230 €uro Rolerat - 35 €uro

  Malisheve 4 mars 16:59
  265 €
 • 2 foto
  Bas per muzik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bas per muzik

  Bas per muzik Qmimi me marrveshje

  Malisheve 4 mars 16:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vjeta
  Kafshe shtepiake

  Vjeta

  Ahhdjfndbdjsj

  Malisheve 2 mars 19:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vjeta
  Kafshe shtepiake

  Vjeta

  3 .......

  Malisheve 2 mars 17:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vjeta
  Kafshe shtepiake

  Vjeta

  3...

  Malisheve 1 mars 18:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vjeta.
  Kafshe shtepiake

  Vjeta.

  ....

  Malisheve 1 mars 15:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Grepa Peshkimi
  Paisje per sport

  Grepa Peshkimi

  Shes Grepa ( Qekërrka) peshkimi te ardhura nga anglia ne gjendje perfekte

  Malisheve 26 shkurt 17:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Litter mahnitëse e këlyshave të qengjave të qenve ... që më bëni mua: +639232316532
  Kafshe shtepiake

  Litter mahnitëse e këlyshave të qengjave të qenve ... që më bëni mua: +639232316532

  Litter mahnitëse e këlyshave të qengjave të qenve ... që më bëni mua: +639232316532 Të gjitha mbetu

  Malisheve 5 dhjetor 09:33
  200 €
 • 2 foto
  Këlyshë të ëmbël të Siberianë të Qenkave Husk.whatsaap mua: +639232316532
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të ëmbël të Siberianë të Qenkave Husk.whatsaap mua: +639232316532

  Këlyshë të ëmbël të Siberianë të Qenkave Husk.whatsaap mua: +639232316532 Kjo qenush me gji siberia

  Malisheve 5 dhjetor 09:22
  200 €