Viti

Sport & Rekreacion në shitje në Viti

 • 2 foto
  Komuna viti
  Kafshe shtepiake

  Komuna viti

  Pagapall Roze mashkull me gjith kafas kam bler para ca mujve dhe spo mundet kush me u kujdes per to

  Viti 13 mars 11:16
  40 €
 • 2 foto
  shes terrierin
  Kafshe shtepiake

  shes terrierin

  shes terrierin origjinal per oborr per mu rrok ju garantoj arsyja pse po e jeki osht se ka me shku n

  Viti 7 mars 19:18
  1 €
 • 3 foto
  Terrier
  Kafshe shtepiake

  Terrier

  SHitet terrierka e mir per qka dush pulat si han ju garantoj shum e mir per oborr kelpsa mi edhe mac

  Viti 7 mars 18:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kashta
  Kafshe shtepiake

  Shitet kashta

  Shitet kashta

  Viti 3 mars 14:31
  1 €
 • 1 foto
  Retfailler
  Kafshe shtepiake

  Retfailler

  Rac origjinane.

  Viti 2 mars 00:28
  200 €
 • 3 foto
  Shitet bicikleta me diska
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta me diska

  Shitet bicikleta me diska dhe ne gjendje shume te mire nr tel dhe viber +383-44616249

  Viti 29 janar 13:12
  280 €
 • 1 foto
  Shitet zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet zerim

  Shiten 2 jbl 3 systemsh 650 euro Shiten 2 basa 18 350 euro Jan ne gjendje te rregullt Qmimi per

  Viti 13 dhjetor 00:47
  900 €
 • 3 foto
  Pikado dhe Flipera(FABI) me Qera 50/50
  Paisje per sport

  Pikado dhe Flipera(FABI) me Qera 50/50

  Ipen me qera Flipera dhe pikado Pikado jon Magic 4 Fliperat jon Fabi(italian) Kontakt +38649 385821

  Viti 11 nëntor 17:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  portrete me porosi
  Libra / Revista

  portrete me porosi

  Bej Portrete me porosi me qmim: 10€ (1 person) 20€ (2persona) Kosovë🇽🇰 Shqipëri🇦🇱 Maqedoni🇲🇰 T

  Viti 6 tetor 21:16
  10 €
 • 3 foto
  BMX Biciklete
  Paisje per sport

  BMX Biciklete

  BMX FELTBIKES

  Viti 4 tetor 16:47
  200 €
 • 4 foto
  Pula greke
  Kafshe shtepiake

  Pula greke

  Shes zogza t reja shum te miratre ngjyrshe

  Viti 2 tetor 23:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet terrier
  Kafshe shtepiake

  shitet terrier

  shitet terrieri pulat si han me garancion mas birav osht i pizat mas njerzve osht i shtir vendi viti

  Viti 26 shtator 20:26
  50 €
 • 0 foto
  shiten gusat
  Kafshe shtepiake

  shiten gusat

  shiten gusat e bardha jan t reja jan.t jeshme permashum.n +38345452261

  Viti 18 shtator 18:51
  90 €
 • 4 foto
  Shitet terieri extra i mire
  Kafshe shtepiake

  Shitet terieri extra i mire

  E shes qenin terrier shume i mire per gjithqka e shes per arsye qe sun po kujdesem per te qeni i ka

  Viti 16 shtator 21:05
  80 €
 • 6 foto
  Korg pa 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 800

  shitet korgi me juzi 1100 vetem sinti 750

  Viti 14 shtator 18:57
  750 €
 • 2 foto
  sony 4
  Paisje per sport

  sony 4

  shes sonyn 4 osht me cd dhe 10 loja i ka te istalume viber +38345901080

  Viti 11 shtator 22:11
  280 €
 • 2 foto
  Shitet zagari trengjyrsh shum Mir kontakt telefon
  Kafshe shtepiake

  Shitet zagari trengjyrsh shum Mir kontakt telefon

  Shitet zagari trengjyrsh shum i mir kush asht interesum munden me ardh me provuene mal 045429160

  Viti 8 shtator 16:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet pitbulli 3 muaj
  Kafshe shtepiake

  Shitet pitbulli 3 muaj

  Shitet pitbulli femen rac e paster me te gjitha vakcninat e kryera osht shum e menqur per ma shum

  Viti 8 shtator 09:41
  200 €
 • 1 foto
  biciklet elektronike nga zvicrra
  Paisje per sport

  biciklet elektronike nga zvicrra

  shes biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra gjendje perfekte :044688042/+37744688042

  Viti 2 shtator 10:44
  180 €
 • 3 foto
  biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra
  Paisje per sport

  biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra

  shes biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra gjendje perfekte per me shum informata mund te kontak

  Viti 2 shtator 10:24
  280 €
 • 5 foto
  Biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra perfekte
  Paisje per sport

  Biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra perfekte

  shes biciklet elektronike e ardhur nga zvicrra gjendje perfekte shum e mir praktike :044688042/viber

  Viti 2 shtator 10:23
  420 €
 • 3 foto
  Syza Dielli
  Koleksione

  Syza Dielli

  shiten syzat kiomi origjinal prej zvicrre

  Viti 26 gusht 19:04
  30 €
 • 3 foto
  Shes nje pallua mashkull
  Kafshe shtepiake

  Shes nje pallua mashkull

  Shes nje pallua mashkull

  Viti 23 gusht 19:54
  100 €
 • 3 foto
  Belg
  Kafshe shtepiake

  Belg

  Ne shitje belg malinas me shkoll per mashm kontktoni. Ne ne telfonit

  Viti 20 gusht 18:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Violina e hekuritë.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violina e hekuritë.

  Violina është e ndërtuarë vetëm nga duartë e artistit të Skolptorit Minir Bislimit, e jo me mjete të

  Viti 17 gusht 21:53
  5.500 €
 • 0 foto
  Dynacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord

  Dynacord Wave system ne gjendje te mir teknike 4xsub 2xtop 2xfar Rack komplet Kablla inclusiv Qmimi

  Viti 17 gusht 16:19
  9.000 €
 • 3 foto
  SHITET BIQIKLETA ME RRYME
  Paisje per sport

  SHITET BIQIKLETA ME RRYME

  Shitet Bicikleta me rryme, Bicikleta eshte e ardhur nga Franca, Qmimi eshte me marreveshje. Numri

  Viti 4 gusht 12:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  dj muzike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dj muzike

  shes zvoshnikt jan shum te mir bojn mizik mir kan dhe mikrufon viber +38345901080

  Viti 3 gusht 12:45
  300 €
 • 4 foto
  zvoshnik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  zvoshnik

  shes zvoshnikt per muzik jan shum te mir dhe kan za te mir

  Viti 3 gusht 12:37
  1 €
 • 2 foto
  Shes terrierin
  Kafshe shtepiake

  Shes terrierin

  Shes terrierin terrieri osht mashkell i ngueshem mas njerzve leh minjt buklat pacollat dheplrat i ha

  Viti 29 korrik 15:35
  60 €
 • 1 foto
  Libra
  Libra / Revista

  Libra

  Shes liber te mjeksise me cmim te volitshem

  Viti 28 korrik 10:54
  20 €
 • 1 foto
  Libër
  Libra / Revista

  Libër

  Shes liber te mjeksise me cmim te volitshem

  Viti 28 korrik 10:46
  40 €
 • 1 foto
  Pitbull Doog
  Kafshe shtepiake

  Pitbull Doog

  pitbullk femer 1vjet

  Viti 27 korrik 19:15
  120 €
 • 1 foto
  kurbana
  Kafshe shtepiake

  kurbana

  shesim kurbana nga bjeshka fsh dobellde kemi me shumic ose edhe me pakic muni me thirr edhe ne viber

  Viti 26 korrik 21:51
  100 €
 • 7 foto
  Lanbena(Maskë Për Fytyrë)
  Paisje per sport

  Lanbena(Maskë Për Fytyrë)

  Lanbena(Maskë Për Fytyrë) Përshkrim: Produkti me i shitur ne Europ tani edhe në Kosovë. Mask per h

  Viti 20 korrik 16:45
  20 €
 • 5 foto
  Ore Me mekanizem dhe Automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Me mekanizem dhe Automatic

  Ore me mekanizem dhe automatic E sapo ardhur nga Holanda Nr tel:045990781

  Viti 12 korrik 11:40
  55 €
 • 1 foto
  Okazion!!
  Paisje per sport

  Okazion!!

  OKAZION!!! Shitet biçklete sportive, shume trendy, 26-çe, per femra dhe meshkuj, e sapoardhur nga It

  Viti 10 korrik 13:33
  130 €
 • 1 foto
  Shitet kangalli
  Kafshe shtepiake

  Shitet kangalli

  Shitet qeni kangall mosha1 vjet e gjys Ose ndrrohet me shpez

  Viti 9 korrik 20:04
  145 €
 • 0 foto
  Shitet belg malinois
  Kafshe shtepiake

  Shitet belg malinois

  Shitet belg malinois shum i eger per ndonje pllac apo diqka per me shum ntel

  Viti 1 korrik 11:35
  1 €
 • 1 foto
  Shiten 83 dele
  Kafshe shtepiake

  Shiten 83 dele

  Shiten 83 dele në fshatin Smirë (Viti). Çmimi sipas marrvëshjes. Mund të na kontaktoni në numrin e d

  Viti 29 qershor 17:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Cane Crose
  Kafshe shtepiake

  Cane Crose

  Shes qenin Cane Crose gjinia femrore i ka 9muaj eshte i shtirr per oborr intelegjent 045507445

  Viti 24 qershor 08:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes san
  Kafshe shtepiake

  shes san

  sot e lidhur

  Viti 20 qershor 13:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes shotat
  Kafshe shtepiake

  shes shotat

  10 ero copa jon 4 cop nr per kontatkt 044274319

  Viti 18 qershor 21:05
  10 €
 • 3 foto
  Shiten
  Kafshe shtepiake

  Shiten

  Shiten shotat 044791341

  Viti 18 qershor 20:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KafshKafsh
  Kafshe shtepiake

  KafshKafsh

  Shiten qent zagart ka 30ero kudra 200

  Viti 17 qershor 19:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten 3 ngjyrshet
  Kafshe shtepiake

  Shiten 3 ngjyrshet

  Shiten 3 ngjyrshet

  Viti 17 qershor 14:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bleta
  Kafshe shtepiake

  Bleta

  Shiten Bletat me kosheret te reja ( sanik )

  Viti 17 qershor 01:03
  130 €
 • 3 foto
  Qen haski
  Kafshe shtepiake

  Qen haski

  Shitet haski mashkull per ma shum nchat

  Viti 10 qershor 16:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen hasky
  Kafshe shtepiake

  Qen hasky

  Shitet haski original per ma shum ntel +38345371066

  Viti 9 qershor 22:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qen e sharri
  Kafshe shtepiake

  Qen e sharri

  Qeni ka 2 muaj,vaksinuar,viber:+381645488429

  Viti 6 qershor 21:14
  Me Marrveshje