Viti

Sport & Rekreacion në shitje në Viti

 • 4 foto
  bufer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  bufer

  shitet buferi esht n gjendje te rregullt qmimi 100 euro per ma shum kontaktoni n tel 045292981

  Viti 12 janar 18:48
  100 €
 • 0 foto
  shes qenin e sharrit
  Kafshe shtepiake

  shes qenin e sharrit

  Shes qenin e sharrit i mir per oborr besnik nuk I kum ba Luft asniher osht edhe I shtir per oborr

  Viti 9 janar 14:20
  160 €
 • 1 foto
  Qura
  Kafshe shtepiake

  Qura

  shiten 2 qura dhe nji quran ose baj drrim me tel

  Viti 2 janar 14:48
  75 €
 • 2 foto
  Shitet urgjent
  Kafshe shtepiake

  Shitet urgjent

  Shitet qeni per luft shum i mir. Per ma shum info ne tel 045305350

  Viti 2 janar 11:18
  170 €
 • 5 foto
  SAN; SANA DUJ SANE
  Kafshe shtepiake

  SAN; SANA DUJ SANE

  sana asht me grunë pa e fshi hiq me kombajë jan 1000 duj

  Viti 1 janar 22:18
  2 €
 • 0 foto
  Ski Dynastar
  Paisje per sport

  Ski Dynastar

  Ski te perdorura komplet

  Viti 1 janar 20:48
  45 €
 • 5 foto
  Dynacord f8, mackie ,electro voice
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord f8, mackie ,electro voice

  Dynacord f8 1200 eu Mackie sub swa 1801 1000 eu aktiv Electro voice eliminator basat e ri rcf 600

  Viti 22 prill 12:02
  1.200 €
 • 4 foto
  Dynacord lx 3000, cl 2000 electro voice p 2000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord lx 3000, cl 2000 electro voice p 2000

  Dynacord lx 3000 1500eu Dynacord cl 2000 900 eu Electro voice p2000 800 eu

  Viti 22 prill 11:52
  1.500 €
 • 3 foto
  Dynacord dsp 600
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord dsp 600

  Dynacord dsp 600 1000 eu , vetem breres serioz ! !qmimi fix

  Viti 22 prill 11:46
  1.000 €
 • 5 foto
  Dynacord d lite 2000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord d lite 2000

  Dynacord d lite 2000- sub 1 315 aktiv 2000 wat dy satelita d12 Dynacord d lite sub 115 pasiv d 12

  Viti 19 prill 10:01
  2.500 €
 • 4 foto
  Qeni ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Qeni ne shitje

  Perrie (qen ne shitje) femer 12 muajshe, eshte sjellur nga suedia, i takon races me te mir dhe arget

  Viti 15 prill 12:40
  99 €
 • 9 foto
  Dynacord lx 3000 , dsp 600 d lite 2000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord lx 3000 , dsp 600 d lite 2000

  Dynacord lx 3000 Dsp 600 Cl 2000 Ev p 2000 dhe shume sisteme te ndryshne , gjitha vijn nga italia

  Viti 27 mars 11:27
  1.500 €
 • 6 foto
  Dynacord f8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord f8

  Bassat dynacord f 8 -/// EV eliinator (18 rcf basat e ri 500w) Dynacord d lite 2000 d315., d12 Dh

  Viti 25 mars 21:33
  1.300 €
 • 1 foto
  Online të ndihmojë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Kafshe shtepiake

  Online të ndihmojë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, në veçanti në mes 5000 € në 5,000,000 € personi të jetë në

  Viti 20 janar 03:44
  1.000 €