MBRAPAKOLB BMW SERIA 5 50EURO

Çmimi: 50 €
MBRAPAKOLB BMW SERIA 5    50EURO

Detajet

Postuar
31 mars 21:53
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Eshte per bmw seria 5 nga viti 1996-2003.Sic eshte ne foto se bashku me shiritat.Cmim i diskutueshem