SCANIA 480 164L EURO 3

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
10 mars 07:47
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

SCANIA 480 EURO 3 480 164L
Per pjese


Shpallje te ngjashme