Violin 4/4 punim liuterie

Çmimi: 650 €
Violin 4/4 punim liuterie

Detajet

Postuar
15 mars 05:28
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Violine autori/liuterie e viteve 1800.. e mirembajtur! Tastiera e vendosur e re, çelesat e akordimit te bera enkas! Tingull cilesor/profesional!
Çmimi: 650 Euro
Tel: +355675855975Tag: korg.roland.mercedes.audi.bmw.kitarre.bas.dj.e320.e270.e220.e200.classe a. Classe b


Shpallje te ngjashme