BANAK USHQIMOR / MISHI E BYLMETI

Çmimi: Me Marrveshje
BANAK USHQIMOR / MISHI E BYLMETI

Detajet

Postuar
5 shkurt 14:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim banaqe ushqimor te rinj e te përdorur. Të madhësive te ndryshme. Italianë. Me garanci


Shpallje te ngjashme