Banak frigorifer per akullore 10 tasa

Çmimi: Me Marrveshje
Banak frigorifer per akullore 10 tasa

Detajet

Postuar
11 shkurt 12:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Banak frigorifer ekpozitor per akullore me 10 tasa cmimi i arsyeshem tel 0692132528 ose 0685767133


Shpallje te ngjashme