Banak per pica banko pizza frigoriferik

Çmimi: Me Marrveshje
Banak per pica banko pizza frigoriferik

Detajet

Postuar
11 shkurt 12:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Prodhojm Banak per piceri me tasa me porta me frigorifer posht.
Prodhim i Ri. Permasat sipas porosise te huaj. Cmime te arshyesme nga me te lirat ne treg Tel: 0692132528 ose 0685767133


Shpallje te ngjashme