DHOMA FRIGORIFERIKE COSTAN

Çmimi: Me Marrveshje
DHOMA FRIGORIFERIKE COSTAN

Detajet

Postuar
5 shkurt 15:10
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Dhoma frigoriferike Costan . Te përmasave te ndryshme


Shpallje te ngjashme