FRIGORIFER KUNDRABANAK PËR BARE

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER KUNDRABANAK PËR BARE

Detajet

Postuar
5 shkurt 15:10
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesin frigorifer për bare. Te rinj . Italianë


Shpallje te ngjashme