Frigorifer banak akullore

Çmimi: 350 €
Frigorifer banak akullore

Detajet

Postuar
13 prill 11:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet frigirifer per akullore e markes ISA. Frigoriferi eshte per 7 vasketa


Shpallje te ngjashme