Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Frigorifer ngrires

Çmimi: 250 Lek
Frigorifer ngrires

Detajet

Postuar
17 maj 08:47
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Frigorifer ne gjendje shume te mire pune dhe estetike . (Ngrires) shume ekonomik


Shpallje te ngjashme