Furre Oem me tulle shamat

Çmimi: Me Marrveshje
Furre Oem me tulle shamat

Detajet

Postuar
8 shkurt 16:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Furra ne gjendje perfekte te interesuarit te kontaktojne per detajet


Shpallje te ngjashme