Hell Gjiro Pule Mishi Profesionale inoksi

Çmimi: Me Marrveshje
Hell Gjiro Pule Mishi Profesionale inoksi

Detajet

Postuar
11 shkurt 12:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Hell gjiro Pule Mishi professional inoksi ne shitje me cmim te arshyeshem per me shume info 0685768133 ose 0692132528


Shpallje te ngjashme