LAVAPJATE INOX 190 CM

Çmimi: Me Marrveshje
LAVAPJATE INOX 190 CM

Detajet

Postuar
4 shkurt 08:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

PRODHOJME LAVAPIATA INOX ME PERMASA TE NDRYSHME SIPAS AMBIENTIT TUAJ.


Shpallje te ngjashme