Mbajtes

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
21 maj 17:52
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Mbajtes rrot llamarine,per presa eksentrike.Lidhet me karikatorin e preses.Cmimi diskutohet


Shpallje te ngjashme