Mobilje butiku

Çmimi: 650 €

Detajet

Postuar
9 mars 14:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten mobilje per butik 2 manikina dhe reklama


Shpallje te ngjashme