Mobilje per farmaci

Çmimi: 700 €
Mobilje per farmaci

Detajet

Postuar
5 shkurt 12:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten mobiljet dhe banaku ne gjendje shume te mire. Cmimi 700 €.


Shpallje te ngjashme