PAISJE INOXI

Çmimi: Me Marrveshje
PAISJE INOXI

Detajet

Postuar
21 maj 17:14
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim paisje inox . Tavolina , Lavamane, syprina.....
Të gjitha italiane. Shumë cilësore.