PAISJE PËR KREPA

Çmimi: Me Marrveshje
PAISJE PËR KREPA

Detajet

Postuar
1 prill 02:49
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Sheshim paisje për krepa. Të reja. Me 1 dhe 2 vatra. Italiane. Me garanci


Shpallje te ngjashme