Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

Çmimi: Me Marrveshje
 Paisje Bar Restorant Guzhina Frigorifer Banaqe Et

Detajet

Postuar
5 shkurt 10:09
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten Paisje Punime Inoksi per Bare Restorante si: Banaqe, Soba, Guzhina, Zgara, Friteza, Furra Pizza, Gjiro Pule, Pajsje per FastFood, Dhoma Frigoriferike, Frigorifera te dryshem, Tavolina Inoksi, lavamane, expositor etj. Artikuj te gatcem per gjendje pune gjithastu edhe punime me porosi sipas mizurave dhe kerkesave te juaja. Cmime te diskutueshme nga ma te lirat ne treg.
info contact: 0692132528 ose 0685767133


Shpallje te ngjashme