Paisje per pastiçerie

Çmimi: 150.000 Lek
Paisje per pastiçerie

Detajet

Postuar
9 mars 20:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Fure rrotor me avull ne gjendje te mire pune.


Shpallje te ngjashme