Pajisje per restorante

Çmimi: Me Marrveshje
Pajisje per restorante

Detajet

Postuar
31 mars 17:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Sba, frigorifera , furra etj


Shpallje te ngjashme