RAFTE METALIKE PËR MARKETE

Çmimi: Me Marrveshje
RAFTE METALIKE PËR MARKETE

Detajet

Postuar
1 prill 02:49
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim rafte metalike për markete. Italiane. Super cilësorë.


Shpallje te ngjashme