SHITER FIRGORIFER BANAK

Çmimi: Me Marrveshje
SHITER FIRGORIFER BANAK

Detajet

Postuar
31 mars 22:12
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet frigorifer banak ne gjendje shum te mire pune


Shpallje te ngjashme