Shiten 9 kondicioner te rinj Arielli!!

Çmimi: 29.900 Lek
Shiten 9 kondicioner te rinj Arielli!!

Detajet

Postuar
3 shkurt 13:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten 9 kondicioner te rinj dhe shume cilesore Arielli. Mund t’i gjeni te Magazina Ofertave per cmimin 29 900 lek. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!


Shpallje te ngjashme