Shiten rakorderi per tuba presioni / karburantesh

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
31 mars 23:33
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten rakorderi per tuba presioni / karburantesh ne gjendje shume te mire
0682068059


Shpallje te ngjashme