TECNOINOX NXJERR MODELIN E RI TE KOMPLETEVE!!

Çmimi: 18.500 Lek
TECNOINOX NXJERR MODELIN E RI TE KOMPLETEVE!!

Detajet

Postuar
3 shkurt 13:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Tecnoinox nxjerr modelin e ri te karrikeve dhe tavolinave per ambjent te jashtem. Cilesi e padiskutuar!! Cmimi 18 500 lek. Na kontaktoni 0692054123 ? Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!


Shpallje te ngjashme