Tavolina Inoksi me porosi

Çmimi: Me Marrveshje
Tavolina Inoksi me porosi

Detajet

Postuar
11 shkurt 12:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Prodhojm tavolina inoksi te reja, mizurat sipas kerkesave te juaja..cmime te arsyshem tel :0692132528 ose 0685767133


Shpallje te ngjashme