Thithese

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
21 maj 17:48
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Thithese automatike te granulit plastik.Posedoj 3 cop,ne varjante te ndryshme.Cmimi diskutohet


Shpallje te ngjashme