Xham Frigoriferi Banak

Çmimi: 10.000 Lek
Xham Frigoriferi Banak

Detajet

Postuar
10 maj 19:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten 4 xhama frigoriferi banak ,gjatesia 2 metra,
100 mije leke te vjetra.
Cel/Whatsapp:0685079079


Shpallje te ngjashme