makineri metal prerese

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
25 nëntor 21:25
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

torno italiane GRACIANO SAG14
retifike cilindrike zvicerane
retifike e vogel
torno per pastrim tamburesh dhe ferrota per kamiona
transportjer inoksi italian 3m rripi me lopata
tuba presioni hidraulik te ndryshem
freze e vogel italiane MISAL
buloneri te ndryshme te ardhura nga italia
pulexho te ndryshme etj


Shpallje te ngjashme