Goma per Tiguan

Çmimi: 280 €
Goma per Tiguan

Detajet

Postuar
16 gusht 19:57
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shiten Gomat te ardhura nga Zvicra per Ww Tiguan
Jane shume pake te perdorura dhe ne gjendje te mire


Shpallje te ngjashme