Enlarse , maqin e enëve , Miele

Çmimi: 160 €
Enlarse , maqin e enëve , Miele

Detajet

Postuar
5 shkurt 13:19
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shitet maqina e enve (enlarse ) montuese shum pak e perdorur
Dimenzionet
Gjersia 60cm
Gjatsia 85cm
Thellsia 55 cm

Per info +38345 959 264 viber whatsapp
044 133 025


Cmimi i diskutushëm


Shpallje te ngjashme