Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re Drenas

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re Drenas

Detajet

Postuar
16 prill 14:53
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Kuadratura
180 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re komuna e Drenasit shtepit posedojn leje ndertimi dhe jan model Gjerman, me kushte A deri Zh duke perfshi rrug trotuar kanalizim ujsjelles,Rrethoj dhe cdo gje tjeter,pagesa mund te behet me keste edhd Deri ne dy vite gjithashtu pranojm kompenzim banes vetur etj! Per kontakt 044948273 dhe 043500192


Shpallje te ngjashme