Shitet Shtepia

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Shtepia

Detajet

Postuar
2 prill 23:34
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Kuadratura
180 m²
Numri i dhomave
6

Përshkrimi

Shitet shtepia ne poklek te ri ne Drenas afer shkolles se mesme.shtepia ka 4.5 ari , shtepia eshte 2 kat e gjysme , kati i par perbehet nga nje sallon me kuzhin bashke banjo nje dhom po ashtu edhe shpajzi ndersa kati dyt ka tre dhoma dhe nje banjo .
Nr.049333488


Shpallje te ngjashme