Shtepi ne drenas

Çmimi: Me Marrveshje
Shtepi ne drenas

Detajet

Postuar
21 janar 19:54
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shese shtepine ne Drenas.
Shtepia eshte dy kateshe me 4 dhoma gjumi. Sallon kuzhine dhe banjo. Shtepija ka leje, kanalizim, me 5 ari truall dhe garazhe per veture. Per me shum Informatione lajmerohuni ne viber ne kete numer. +41 76 455 65 88 ose ne E-mail: [email protected]
Ju pershendes


Shpallje te ngjashme