Ikupator

Çmimi: 500 €
Ikupator

Detajet

Postuar
31 mars 21:43
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

Shitet ikupator per shpend me kapacitet 160 kokrra vez normale: sh pak i perdorur me kthim vezesh manual dhe termostat temperature elektrik shum praktik ne perdorim dhe. Ekonomik.shitet per arsye mos perdorimi .


Shpallje te ngjashme